• AKTUALITY
  • OBEC
  • SAMOSPRÁVA
  • KULTÚRA
  • DOKUMENTY
  • KONTAKT
1es kép

Kontakt:

Napíšte nám:

Šach

ŠK Bátka

šachový oddiel

Predchádzajúce sezóny
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017

ZOZNAM HRÁČOV ŠK BÁTKA

p.č. Meno ELO FIDE ID Gr Body Partie
1 Rowe Lucien 1930 7400594 LZ 0,0
2 Bodnár Gabriel 1849 14919222 1,5
3 Halász Štefan 1879 14900653 0,5
4 Jokman Ondrej 1727 14919230 2,0
5 Nagel Ján 1682 14949407 1,5
6 Faško Dušan 1697 14938537 LB 1,0
7 Toma Pavel 1667 14907992 0,0
8 Tóth Richard 1554 14953404 1,0
9 Tóth Ladislav 1126 14949431 0,0
10 Lázók Róbert 1670 14953412 1,5
11 Hanáček Vladimír 1084 14949350 1,5
12 Sósik Štefan 1583 14958481 2,5
13 Lehocky Luboslav 1000 14958198 0,0
14 Hanáček Norbert 1349 14949342 1,5
15 Pósa Ladislav 1000 14949415 0,0

Partie hráča: Rowe Lucien (1930)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 0,0
-
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
-
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
-
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
-
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
-
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Bodnár Gabriel (1849)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 1,5
-
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
Bodnár Gabriel 1849 - Trebula Jozef 2074 1 - 0
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
Korbela Lubomir 2045 - Bodnár Gabriel 1849 1 - 0
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
Bodnár Gabriel 1849 - Princ Robert 1869 ½ - ½
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
-
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Halász Štefan (1879)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 0,5
Kanos Jozef 1924 - Halász Štefan 1879 ½ - ½
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
-
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
Drugda Milos 1993 - Halász Štefan 1879 1 - 0
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
-
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
Magura Ivan 1788 - Halász Štefan 1879 1 - 0
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Jokman Ondrej (1727)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 2,0
Babnic Jaroslav 1828 - Jokman Ondrej 1727 ½ - ½
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
Jokman Ondrej 1727 - Gyerpal Adrian 1936 0 - 1
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
Kraml Maros 1931 - Jokman Ondrej 1727 0 - 1
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
Jokman Ondrej 1727 - Nozdroviczi Pavel 1841 ½ - ½
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
Krnan Bronislav 1892 - Jokman Ondrej 1727 1 - 0
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Nágel Ján (1682)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 1,5
Baloha Frantisek 1767 - Nágel Ján 1682 0 - 1
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
-
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
-
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
Nágel Ján 1682 - Sesztak Robert 1769 0 - 1
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
Terek Martin 1798 - Nágel Ján 1682 ½ - ½
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Faško Dušan (1697)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 1,0
-
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
-
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
-
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
-
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
Pavlov Ivan 1731 - Faško Dušan 1697 0 - 1
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Toma Pavel (1667)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 0,0
Hruska Jozef 1619 - Toma Pavel 1667 1 - 0
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
Toma Pavel 1667 - Nikanova Ekaterina 2056 0 - 1
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
-
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
Toma Pavel 1667 - Svitek Andrej 1730 0 - 1
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
-
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Tóth Richard (1554)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 1,0
Hazak Slavomir 1629 - Tóth Richard 1554 ½ - ½
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
Tóth Richard 1554 - Salomons Lorenzo 1909 0 - 1
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
-
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
Tóth Richard 1554 - Satara Ondrej 1715 0 - 1
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
Slobodnik Julius 1621 - Tóth Richard 1554 ½ - ½
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Tóth Ladislav (1126)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 0,0
Melko Milan 1533 - Tóth Ladislav 1126 1 - 0
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
-
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
Minich Miroslav 1939 - Tóth Ladislav 1126 1 - 0
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
-
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
-
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Lázók Róbert (1670)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 1,5
Hruska Jaroslav 1557 - Lázók Róbert 1670 ½ - ½
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
Lázók Róbert 1670 - Cibikova Sofia Anna 1917 0 - 1
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
-
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
Lázók Róbert 1670 - Krnac Pavel 1672 1 - 0
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
-
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Hanáček Vladimír (1084)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 1,5
-
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
Hanáček Vladimír 1084 - Furdik Peter 1860 0 - 1
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
Paverova Zuzana 1945 - Hanáček Vladimír 1084 ½ - ½
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
-
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
Lentvorsky Miroslav 1599 - Hanáček Vladimír 1084 0 - 1
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Sósik Štefan (1583)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 2,5
Orolin Julian 1461 - Sósik Štefan 1583 0 - 1
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
Sósik Štefan 1583 - Stevik Patrik 1701 0 - 1
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
Adamec Dusan 1747 - Sósik Štefan 1583 ½ - ½
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
Sósik Štefan 1583 - Sykora Dusan 1397 1 - 0
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
Suchac Jozef 1365 - Sósik Štefan 1583 1 - 0
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Lehocky Luboslav (1000)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 0,0
-
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
-
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
Ciganek Milan 1546 - Lehocky Luboslav 1000 1 - 0
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
-
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
-
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Hanáček Norbert (1349)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 1,5
-
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
Hanáček Norbert 1349 - Lovcican Tomas 1586 ½ - ½
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
Wollner Jaroslav 1344 - Hanáček Norbert 1349 ½ - ½
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
Hanáček Norbert 1349 - Sivicek Filip 1248 ½ - ½
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
Zdravkovic Miroliub 1453 - Hanáček Norbert 1349 1 - 0
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Partie hráča: Pósa Ladislav (1000)
1. kolo - 15.10.2017 - ŠK Orlová Pohorelá - ŠK Bátka (4 : 4) Body: 0,0
-
2. kolo - 05.11.2017 - ŠK Bátka - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" (1½ : 6½)
-
3. kolo - 11.12.2016 - ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" - ŠK Bátka (5½ : 2½)
-
4. kolo - 17.12.2017 - ŠK Bátka-ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany (3½ : 4½)
-
5. kolo - 14.01.2018 - ŠK Slovan Modrý Kameň - ŠK Bátka (5 : 3)
-
6. kolo - 28.01.2018 - ŠK Bátka - Voľno
-
7. kolo - 18.02.2018 - ŠK Bátka - Slovan Nová Baňa "B" (- : -)
-
8. kolo - 11.03.2018 - ŠK Podpoľanie Stožok - ŠK Bátka (- : -)
-
9.kolo - 08.04.2018 - ŠK Bátka - ŠK GARDE CVČ Detva "B" (- : -)
-

Tabuľka 4 liga C21
Sezóna 2017/2018
por. Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TB1 TB2 TB3
1 ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" * 6 7 7 5 18 39 0
2 ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" * 4 4 7 14 32 0
3 ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany 4 * 5 13 25 0
4 ŠK GARDE CVČ Detva "B" 2 4 * 5 5 7 20 0
5 Slovan Nová Baňa "B" 1 3 * 3 6 19 0
6 ŠK Slovan Modrý Kameň 1 1 5 * 5 6 15 0
7 ŠK Orlová Pohorelá ½ 3 * 4 4 17 0
8 ŠK Bátka 3 4 * 1 15 0
9 ŠK Podpoľanie Stožok 3 3 * 0 14 0

poznámka:
Tie Break1: Matchpoints (3 for wins, 1 for Draws, 0 for Losses)
Tie Break2: points (game-points)
Tie Break3: The results of the teams in then same point group according to Matchpoints

1. kolo - 15.10.2017 (všetky výsledky) výsledok
ŠK Orlová Pohorelá ŠK Bátka
2. kolo - 05.11.2017 (všetky výsledky)
ŠK Bátka ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B"
3. kolo - 19.11.2017 (všetky výsledky)
ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" ŠK Bátka
4. kolo - 17.12.2017 (všetky výsledky)
ŠK Bátka ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany
5. kolo - 14.01.2018 (všetky výsledky)
ŠK Slovan Modrý Kameň ŠK Bátka
6. kolo - 28.01.2018 (všetky výsledky)
ŠK Bátka -
7. kolo - 18.02.2018 (všetky výsledky)
ŠK Bátka Slovan Nová Baňa "B"
8. kolo - 11.03.2018 (všetky výsledky)
ŠK Podpoľanie Stožok ŠK Bátka
9.kolo - 08.04.2018 (všetky výsledky)
ŠK Bátka ŠK GARDE CVČ Detva "B"

1. kolo - 15.10.2017 o 10:00
š. ŠK Orlová Pohorelá ELO - ŠK Bátka ELO 4 : 4
1. Kanos Jozef 1924 - Halász Štefan 1879 ½ - ½
2. Babnic Jaroslav 1828 - Jokman Ondrej 1727 ½ - ½
3. Baloha Frantisek 1767 - Nágel Ján 1682 0 - 1
4. Hruska Jozef 1619 - Pavel Toma 1667 1 - 0
5. Hazak Slavomir 1629 - Richard Tóth 1554 ½ - ½
6. Melko Milan 1533 - Ladislav Tóth 1126 1 - 0
7. Hruska Jaroslav 1557 - Róbert Lázók 1670 ½ - ½
8. Orolin Julian 1461 - Štefan Šóšik 1428 0 - 1

2. kolo - 05.11.2017 o 10:00
š. ŠK Bátka ELO - ŠK Junior CVČ Banská Bystrica "B" ELO 1½ : 6½
1. Gabriel Bodnár 1849 - Trebula Jozef 2074 1 - 0
2. Ondrej Jokman 1727 - Gyerpal Adrian 1936 0 - 1
3. Pavel Toma 1667 - Nikanova Ekaterina 2056 0 - 1
4. Richard Tóth 1554 - Salomons Lorenzo 1909 0 - 1
5. Róbert Lázók 1670 - Cibikova Sofia Anna 1917 0 - 1
6. Vladimír Hanáček 1084 - Furdik Peter 1860 0 - 1
7. Štefan Šóšik 1583 - Stevik Patrik 1701 0 - 1
8. Norbert Hanáček 1349 - Lovcican Tomas 1583 ½ - ½

3. kolo - 19.11.2017 o 10:00
š. ŠK POSTOJ.sk Kremnica "A" ELO - ŠK Bátka ELO 5½ : 2½
1. Korbela Lubomir 2045 - Gabriel Bodnár 1849 1 - 0
2. Drugda Milos 1993 - Štefan Halász 1879 1 - 0
3. Kraml Maros 1931 - Ondrej Jokman 1727 0 - 1
4. Minich Miroslav 1939 - Ladislav Tóth 1126 1 - 0
5. Paverova Zuzana 1945 - Vladimír Hanáček 1084 ½ - ½
6. Adamec Dusan 1741 - Štefan Šóšik 1583 ½ - ½
7. Ciganek Milan 1546 - Luboslav Lehocky 1000 1 - 0
8. Wollner Jaroslav 1344 - Norbert Hanáček 1349 ½ - ½

4. kolo - 17.12.2017 o 10:00
š. ŠK Bátka ELO - ŠK Slovan Hrnčiarske Zalužany ELO 3½ : 4½
1. Gabriel Bodnár 1849 - Robert Princ 1869 ½ - ½
2. Ondrej Jokman 1886 - Nozdroviczi Pavel 1841 ½ - ½
3. Ján Nágel 1682 - Sesztak Robert 1769 0 - 1
4. Pavel Toma 1728 - Svitek Andrej 1730 0 - 1
5. Richard Tóth 1554 - Satara Ondrej 1715 0 - 1
6. Róbert Lázók 1670 - Krnac Pavel 1672 1 - 0
7. Štefan Šóšik 1583 - Sykora Dusan 1397 1 - 0
8. Norbert Hanáček 1349 - Sivicek Filip 1248 ½ - ½

5. kolo - 14.01.2018 o 10:00
š. ŠK Slovan Modrý Kameň ELO - ŠK Bátka ELO 5 : 3
1. Magura Ivan 1788 - Štefan Halász 1879 1 - 0
2. Krnan Bronislav 1892 - Ondrej Jokman 1727 1 - 0
3. Terek Martin 1798 - Ján Nágel 1682 ½ - ½
4. Pavlov Ivan 1731 - Dušan Faško 1697 0 - 1
5. Slobodnik Julius 1621 - Richard Tóth 1554 ½ - ½
6. Lentvorsky Miroslav 1599 - Vladimír Hanáček 1084 0 - 1
7. Suchac Jozef 1365 - Štefan Šóšik 1583 1 - 0
8. Zdravkovic Miroliub 1453 - Norbert Hanáček 1349 1 - 0

6. kolo - 28.01.2018 o 10:00
Voľno

7. kolo - 18.02.2018 o 10:00
š. ŠK Bátka ELO - Slovan Nová Baňa "B" ELO - : -
1. - -
2. - -
3. - -
4. - -
5. - -
6. - -
7. - -
8. - -

8. kolo - 11.03.2018 o 10:00
š. ŠK Podpoľanie Stožok ELO - ŠK Bátka ELO - : -
1. - -
2. - -
3. - -
4. - -
5. - -
6. - -
7. - -
8. - -

9. kolo - 08.04.2018 o 10:00
š. ŠK Bátka ELO - ŠK GARDE CVČ Detva "B" ELO - : -
1. - -
2. - -
3. - -
4. - -
5. - -
6. - -
7. - -
8. - -

Fotogaléria:

Novinky:

Kalendár:

Kurzy valút:

Počasie:

Správy SME: